WRO ART CENTER   W czasach kwarantanny prowadzimy pokazy internetowe! Kliknij tutaj, żeby przejść na wrocenter.pl   WRO ART CENTER

DZIEŃ 18
Tibor Szemző (HU)
„Tractatus"
zapis koncertu
Noc Kompozytorów
4 maja 1995
Studio TVP we Wrocławiu
5. Biennale Sztuki Nowych Mediów WRO 95
DZIEŃ 17
Brigitta Bödenauer (AT)
„Brzmi dziwnie"
dokumentacja warsztatów / performansu dźwiękowego
18 października 2017
Centrum Sztuki WRO
DZIEŃ 16
Jaron Lanier (US)
„Jak muzyka zbawi duszę technologii. Virtual Reality jako instrument muzyczny"
zapis koncertu
studio TVP Wrocław
30.04 – 4.05.1997
6. Biennale Sztuki Mediów WRO 97 Geo/info-territory
DZIEŃ 15
KOMPOPOLEX: Aleksandra Gołaj, Rafał Łuc, Jacek Sotomski
zapis koncertu
12 grudnia 2019
Centrum Sztuki WRO
18. Biennale WRO 2019 CZYNNIK LUDZKI / HUMAN ASPECT
DZIEŃ 14
Niedzielne Poranki Online
scenariusz warsztatowy
marzec 2020
#wroonline #npwro
DZIEŃ 14
Megan Daalder (US)
„Tribute to Karl Sims”
fragmenty performansu i rozmowa z artystką
12 maja 2011
Sala Apokalipsy Instytutu im. Jerzego Grotowskiego
14. Biennale Sztuki Mediów WRO 2011 Alternative Now
DZIEŃ 13
Piotr Wyrzykowski aka Peter Style (PL)
„Ucieleśnianie”
dokumentacja performansu
5-8 maja 1994
studio TVP we Wrocławiu
WRO 94 Monitor Polski
DZIEŃ 12
Józef Robakowski (PL)
„Jestem elektryczny”
dokumentacja performansu
2-5 maja 1996
studio TVP we Wrocławiu
WRO 96 Monitor Polski
DZIEŃ 11
Peter William Holden (UK)
„Arabesque”
dokumentacja instalacji
wystawa w galerii BWA Awangarda
13. Biennale Sztuki Mediów WRO 09 Expanded City
DZIEŃ 10
Ya-Wen Fu (TW)
„Space-in-between"
zapis performansu
14 maja 2015
Teatr Polski Scena na Świebodzkim
16. Biennale Sztuki Mediów WRO 2015 Test Exposure
DZIEŃ 9
Stelarc (AU)
„Cyberhuman: Involuntary Body / Third Hand (Split Body: Voltage-in / Voltage-out)”
fragment performansu
4 maja 1997
Sala Apokalipsy Instytutu im. Jerzego Grotowskiego
Międzynarodowe Biennale Sztuki Mediów WRO 97 Geo/info-territory
DZIEŃ 8
Anarchy Dance Theatre (TW)
„Second Body”
dokumentacja performansu
13 i 14 maja 2016
NFM | Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Eco Expanded City 2016
DZIEŃ 7
Dominika Sobolewska (PL) + Paweł Janicki (PL)
„Platforma interaktywna”
dokumentacja instalacji
1-20 czerwca 2011
Rynek we Wrocławiu
14. Biennale Sztuki Mediów WRO 2011 Alternative Now
DZIEŃ 6
Lena Czerniawska (PL) + Hanna Sztwiertnia (PL)
„Subiektywny atlas ptaków”
dokumentacja spacerów ornitologiczno-rysunkowych
11 czerwca, 16 lipca, 20 sierpnia, 8 października, 19 listopada 2016
Wrocław i okolice
Eco Expanded City 2016
DZIEŃ 5
Sylwester Gałuszka (PL)
„Naturalny rejestr”
dokumentacja warsztatów dla młodzieży
15-19 sierpnia 2016
Centrum Sztuki WRO i przestrzeń miasta
Eco Expanded City 2016
DZIEŃ 4
Bradley L. Garrett (GB)
„Odkrywając ukryte miasto"
dokumentacja warsztatu w przestrzeni miejskiej
4 grudnia 2015
DZIEŃ 3
Lena Czerniawska (PL) + Stanisław Januszewski (PL)
„Subiektywny atlas rzeczywistości”
spacer rysunkowy po zabytkach hydrotechniki
dokumentacja
18 marca 2017
okolice ulicy Na Grobli we Wrocławiu
DZIEŃ 2
Marcin Dymiter (PL)
„Dźwiękowy Wrocław”
dokumentacja warsztatów z field recordingu
21-23 września 2016
Centrum Sztuki WRO i przestrzeń miasta
Eco Expanded City 2016
DZIEŃ 1
Eric Siu (HK)
„Optical handlers – eeyee”
fragmenty performansu w przestrzeni miejskiej
13. Biennale Sztuki Mediów WRO 09 Expanded City
JUTRO — WIĘCEJ

WRO ART CENTER   W czasach kwarantanny prowadzimy pokazy internetowe! Kliknij tutaj, żeby przejść na wrocenter.pl   WRO ART CENTER